Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi

İdari Personel

Bircan BARDAKÇI

Ankara İletişim Merkezi Birimi

Rüya Merve GÖDELEKOĞLU

Ankara İletişim Merkezi Birimi

Abdulkadir KARATAŞ

Belge Yönetim Birim Birimi

Emrah ÖZÇELİK

Belge Yönetim Birim Sorumlusu Birimi

Fatih ALTAY

Belge Yönetim Birimi Birimi

Sıddık AKBAŞ

Belge Yönetim Birimi Birimi

Salih BAYHAN

Belge Yönetim Birimi Birimi Birimi

Adem CANPOLAT

Bilgi İşlem Birimi

Emir Sultan GÖKKAYA

Bilgi İşlem Birimi

Giray Emre ÖZDEMİR

Bilgi İşlem Birimi

Gökhan KAYA

Bilgi İşlem Birimi

İsmail HAYMANA

Bilgi İşlem Birimi

Merve POLAT NECİP

Bilgi İşlem Birimi

Resul Emre ÇELİK

Bilgi İşlem Birimi

Seda KAYA

Bilgi İşlem Birimi

Büşra BERKTAŞ

Dekanlık Özel Kalem Birimi

Dilara PAŞALIOĞLU

Dekanlık Özel Kalem Birimi

Ali KALE

Grafik ve Animasyon 3D Tasarımı Birimi

Şeyma ÇETİNKAYA

Grafik ve Animasyon 3D Tasarımı Birimi

Ekrem DEMİR

İç Hizmetler Birimi

Emrah ORUK

İç Hizmetler Birimi

Güven SELÇUK

İç Hizmetler Birimi

Halil İbrahim DURMUŞ

İç Hizmetler Birimi

Halit GÜLMEZ

İç Hizmetler Birimi

İrfan ÇİÇEK

İç Hizmetler Birimi

Mesut YILMAZ

İç Hizmetler Birimi

Oğuzhan ÜNAL

İç Hizmetler Birimi

Osman DURSUN

İç Hizmetler Birimi

Sercan LEHİMLER

İç Hizmetler Birimi

Uğur DEMİRKOL

İç Hizmetler Birimi

Emre İLGAZ

Kurumsal İletişim Birimi

Mustafa DOĞDU

Kurumsal İletişim Birimi

Zeynep ARAS

Kurumsal İletişim Birimi

Aslınur MODOĞLU

Materyal Geliştirme Birimi

Burcu DEMİR

Materyal Geliştirme Birimi

Büşra YAMAÇ

Materyal Geliştirme Birimi

Eda TÖR

Materyal Geliştirme Birimi

Elif ARİFOĞLU

Materyal Geliştirme Birimi

Elif PAMUK ÇINAR

Materyal Geliştirme Birimi

Elif ŞEKİ DEMİRCİ

Materyal Geliştirme Birimi

Emine YAYLA

Materyal Geliştirme Birimi

Gaye ARTIKARSLAN

Materyal Geliştirme Birimi

Meltem AYVAZ MODOĞLU

Materyal Geliştirme Birimi

Merve KONCA KOPTAŞ

Materyal Geliştirme Birimi

Nihal KILIÇ YÜKSEL

Materyal Geliştirme Birimi

Nursefa ÖZSAĞLICAK

Materyal Geliştirme Birimi

Şeyda KESKİN

Materyal Geliştirme Birimi

Ümmü Berna KILIÇ

Materyal Geliştirme Birimi

Yasemin AKBULUT

Materyal Geliştirme Birimi

Adem ATAÇ

Öğrenci İşleri Birimi

Aynur ÖNAL

Öğrenci İşleri Birimi

Burak BERKTAŞ

Öğrenci İşleri Birimi

Burcu DOLAR

Öğrenci İşleri Birimi

Emre MİKYAS

Öğrenci İşleri Birimi

Emre YAMAÇ

Öğrenci İşleri Birimi

Galip Mesut DEMİR

Öğrenci İşleri Birimi

Gül AÇIŞLI

Öğrenci İşleri Birimi

İbrahim POLAT

Öğrenci İşleri Birimi

İlker Vehbi OCAK

Öğrenci İşleri Birimi

Mehmet KILIÇ

Öğrenci İşleri Birimi

Nesligül SERTKAYA

Öğrenci İşleri Birimi

Nur Efşan KAYA

Öğrenci İşleri Birimi

Nur Sümeyra GÜNDOĞDU

Öğrenci İşleri Birimi

Nursena KOÇAK

Öğrenci İşleri Birimi

Rahim CENGİZ

Öğrenci İşleri Birimi

Saltanat EROL

Öğrenci İşleri Birimi

Seda ULUÇ

Öğrenci İşleri Birimi

Semra KAPLAN

Öğrenci İşleri Birimi

Sezen TEMEL

Öğrenci İşleri Birimi

Süleyman MÜJDECİ

Öğrenci İşleri Birimi

Şef. Zülal NAİLOĞLU

Öğrenci İşleri Birimi

Yasmina SAADİ AKSAKAL

Öğrenci İşleri Birimi

Filiz KAYA

Personel İşleri Birimi

Melike KOTAN

Personel İşleri Birimi

Şef. Muhammed Ali ARAÇOĞLU

Satıl Alma Birimi

Emre URUN

Satın Alma Birimi

Fatih KAYA

Satın Alma Birimi Birimi

Demet ÇELİK

Ses ve Video Birimi

İlhami TUTKAÇ

Ses ve Video Birimi

Lale AKÇAY

Ses ve Video Birimi

M. Serdar BÜYÜKGÜN

Ses ve Video Birimi

Adem AYYILDIZ

Sınav Birimi

Ahmet BİLEN

Sınav Birimi

Ahmet LATİF BİLGİ

Sınav Birimi

Akın ÖKSÜZ

Sınav Birimi

Ekran BAYRAM

Sınav Birimi

Emre GÖBEK

Sınav Birimi

Emre ÜZER

Sınav Birimi

Esra DEMİRCİOĞLU

Sınav Birimi

Fahri AYDIN

Sınav Birimi

Faruk TOKGÖZ

Sınav Birimi

Fatih ALAN

Sınav Birimi

Fikret CEYLAN

Sınav Birimi

İbrahim CENGİZ

Sınav Birimi

Kenan POLAT

Sınav Birimi

Koray ÖZTÜRK

Sınav Birimi

Lokman POLAT

Sınav Birimi

Mehmet Alper KILINBOZ

Sınav Birimi

Muhammed Sefa KAYA

Sınav Birimi

Mustafa Onur KANSIZ

Sınav Birimi

Nezaket Hanım KARA

Sınav Birimi

Nurullah ATBAŞI

Sınav Birimi

Osman İPEK

Sınav Birimi

Resul KURT

Sınav Birimi

Süleyman İNCE

Sınav Birimi

Burak ALKAN

Tahakkuk Birimi

Burhannettin DUMAN

Tahakkuk Birimi

Erkan BEŞKEN

Tahakkuk Birimi

Gürkan TEKİN

Tahakkuk Birimi

Ömer KARAASLAN

Tahakkuk Birimi

Savaş BAĞDİGEN

Tahakkuk Birimi

Şef. Melek TAŞBAŞI

Tahakkuk Birimi

Yavuz İNAN

Tahakkuk Birimi

Murat KAYA

Taşınır Kayıt Kontrol Birimi

Duygu GÜNLER

Uzaktan Eğitim Birimi

Osman Nuri ŞAKAR

Uzaktan Eğitim Birimi

Özlem ÖNER

Uzaktan Eğitim Birimi

Serkan TUTAL

Uzaktan Eğitim Birimi

Yasemin GÜLER

Uzaktan Eğitim Birimi