Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi

Haberler

Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı (KUDAKAF’23), Atatürk Üniversitesi Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

5ay
1K

‘Yetenek Her Yerde’ temasıyla, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin desteği, Atatürk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ATA-AÖF'ün ana sponsoru olduğu Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı (KUDAKAF’23), yaklaşık 50 bin ziyaretçi ve birçok firmanın katılımıyla gerçekleşti.

İki gün boyunca gençleri, sektör temsilcileri ile buluşturan KUDAKAF’a ilgi ve katılım oldukça yoğun oldu. Öğrenci ve mezunlara yönelik yüzlerce firmanın yer aldığı bu kapsamlı fuarda, mezun ve mezun adayları için iş ve staj imkânı bulabilecekleri bir ortam oluşturuldu.

Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi de, 18-19 Aralık 2023 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Kuzey Doğu Anadolu Kariyer Fuarına (KUDAKAF’23) ana sponsor olarak Fakülte yönetimi ve çalışanları ile birlikte katıldı. ATA-AÖF standı fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Fuara katılan öğrenci ve mezunlar kariyer planlarına yön vermeleri noktasında ATA-AÖF standından bilgi edindiler. İçlerinde Fakültemiz öğrencisi olanlar sorularına yanıt alırken, henüz ATA-AÖF öğrencisi olmayanlar Fakültemizin Sınavsız İkinci Üniversite fırsatını değerlendirecekleri kayıt zamanını sabırsızlıkla beklediklerini belirttiler. ATA-AÖF ailesi olarak, öğrenci ve mezunların geleceklerine ışık tutmaya yardımcı olup onlar için her zaman yenilik sunmaya ve bu tür etkinliklerde bir arada olmaya devam edeceğiz.

  • Image
  • Image
  • Image
×
Hızlı Erişim