Logo

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı Açıköğretim Fakültesini Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI beraberinde BAP Koordinatörü Prof. Dr. Atilla KESKİN, Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Hasan ÖZDEMİR, Dijital Dönüşüm ve Yazılım Ofisi Koordinatörlüğü Birim Koordinatörü Prof. Dr. Selçuk KARAMAN, Kurumsal İletişim Direktörü Doç. Dr. Besim YILDIRIM, Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bilal USANMAZ ile Fakültemizi ziyaret ettiler.

Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI, Fakültemizde görevli akademisyenlerimiz ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda Sayın Rektörümüz akademisyenlerle görüş alışverişinde bulunup, eğitimde çıtayı yukarı taşımak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunun sözünü verdi. 

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Cafer ÇELİK, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Erdem KOCADAĞISTAN, Prof. Dr. Yaşar TOTİK, Doç. Dr. Ergün AKTÜRK Fakültemiz işleyişi ve yeni projeler ile ilgili bilgi verdikten sonra Rektör Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundular.28 Mart 2019 Perşembe